Scroll

poznaj firmę well done

najwyższa jakość od 2006 roku

WeLLDone to jedna z niewielu firm w Trójmieście która kładzie ogromny nacisk na jakość, firma powstała w 2006 roku, na fundamentach wieloletniej praktyki.

Od początku powstawania firmy dokładaliśmy wielu starań by wykonywać najwyższej jakości elewacje metodą: lekko-mokrą z użyciem styropianu i wełny mineralnej.

najwyższa jakość poparta doświadczeniem

długa 
żywotność

niska
cena

nienaganne
wykonanie

Ważne podkreślenia jest, by stać się konkurencyjnym nabyliśmy umiejętności pozwalające na wykonanie różnego typu Alternatyw, począwszy od Klinkieru po przez Alternatywę Deski, Piaskowca, Kamienia i Betonu, w różnych kolorach oraz gramaturze.

Wymienione Alternatywy charakteryzuje,: długa żywotność, niska cena w porównaniu z oryginałem, nienaganne wykonanie do złudzenia przypominający wyrób naturalny.

Jesteśmy ponad

10 lat
na
rynku

specjaliści dzięki wiedzy

Staliśmy się specjalistami w tej dziedzinie ,posiadamy niezbędną gruntową wiedze, uzyskaną podczas ciągłego wykonywania elewacji oraz rozwiązywania detali technologicznych na budowie i uczestniczenia w szkoleniach systemów ociepleń.

Szukamy i wprowadzamy własne rozwiązania pozyskane na podstawie doświadczenia , to bardzo pomaga w dążeniu do wyeliminowania zbędnych błędów. W dobie szukania oszczędności pomagamy znalezć rozwiązania na miarę każdej kieszeni z zachowaniem wszystkich wymagań technologicznych.

Z naszych usług korzystają Deweloperzy budujący prestiżowe obiekty o złożonej architekturze, ponadto współpracujemy z coraz większą ilością prywatnych inwestorów chcących mieć rzetelną firmę, która sprosta oczekiwaniom i wykorzysta swoją wiedze.

materiały renomowanych firm

Nasze Usługi wykonujemy na nowo powstałych budynkach, jak i również przeprowadzamy renowacje z zachowaniem pierwotnych kształtów, z wykorzystaniem materiałów renomowanej firmy: Caparol i Dryvit.

Producenci posiadają szeroki wachlarz produktów do prac metodą lekko-mokrą i robót naprawczych, dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać zlecone Nam prace, estetycznie i zgodnie ze sztuką budowlaną.

wykwalifikowani pracownicy

Dzięki ciągłemu inwestowaniu posiadamy szerokie zaplecze pomocnicze takie jak : (rusztowania, kontenery, samochody, maszyny i narzędzia w pełni profesjonalne, sprawdzające się w ciężkich warunkach). Jesteśmy przygotowani na każdą porę roku do powierzonych nam zadań.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę oraz pracowników posiadających potrzebne kwalifikacje, nasza wiedza jest przekazywana młodym ambitnym pracownikom zatrudnionych w naszej firmie, co pozwala nam ciągle utrzymywać wysoki poziom.